• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Vlastnosti kabelů

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Optický kabel SM/MM

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Provedení simplex/duplex

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • Konektory

UBIQUITI - Síťové kabely

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
5260719164 Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-0.5M, DAC kabel, 25 Gbps, 0.5m na objednávku 690 Kč
5260719165 Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-1M, DAC kabel, 25 Gbps, 1m na objednávku 727 Kč
52607226351 Ubiquiti U-Cable-Patch-RJ45-BL-50, UniFi Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, modrý (50ks) na objednávku 2 724 Kč
526071957 Ubiquiti UC-DAC-SFP28, DAC kabel,SFP28, bílý, 0.5m vyprodáno 909 Kč
52607226350 Ubiquiti U-Cable-Patch-3M-RJ45-BK, patch kabel, 3m, Cat6, modrý skladem (>20 ks) 121 Kč
526071954 Ubiquiti Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý, 50-pack skladem (4 ks) 1 583 Kč
526071951 Ubiquiti FC-SM-300, Fiber Cable, Single Mode, 300' (90m) skladem (5 ks) 3 595 Kč
52607226338 Ubiquiti U-Cable-PATCH-0.3M-RJ45, patch kabel 0,3m, Cat6, bílý skladem (>20 ks) 68 Kč
52607226349 Ubiquiti U-Cable-Patch-8M-RJ45-BK,patch kabel,8m,Cat6,černý na objednávku 218 Kč
52607226348 Ubiquiti U-Cable-Patch-5M-RJ45-BK,patch kabel,5m,Cat6,černý na objednávku 161 Kč
52607226347 Ubiquiti U-Cable-Patch-2M-RJ45-BL,patch kabel,2m,Cat6,modrý skladem (>20 ks) 102 Kč
52607226337 Ubiquiti U-Cable-Patch-1M-RJ45, patch kabel 1m, Cat6, bílý skladem (>20 ks) 79 Kč
526071952 Ubiquiti UF-SPLITTER-4, UFiber Splitter 1:4 na objednávku 292 Kč
526071953 Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter 1:8 na objednávku 382 Kč
526071944 Ubiquiti FC-SM-200, Fiber Cable,Single Mode,200' (60m) skladem (3 ks) 2 615 Kč