Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-10M, AOC, 10 Gbps, 10m

10 Gbps Dálkový kabel pro přímé připojení; UACC-AOC-SFP10-10M; Funkce; Dálkový kabel SFP+ pro přímé připojení s maximální propustností 10 Gb/ s. SPECIFIKACE; Connector type: SFP+ to SFP+ Cable length: 5/ 10/ 20/ 30 m(16.4/ 32.8/ 65.6/ 98.4 ft) Cable jacket: PVC Jacket ... více
Objednací kód: 52607191631
Kód výrobce: UACC-AOC-SFP10-10M
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 064 Kč
Cena s DPH: 1 288 Kč
Porovnání Oblíbené

10 Gbps Dálkový kabel pro přímé připojení
UACC-AOC-SFP10-10M

Funkce
Dálkový kabel SFP+ pro přímé připojení s maximální propustností 10 Gb/s.

SPECIFIKACE

Connector type: SFP+ to SFP+
Cable length: 5/10/20/30 m(16.4/32.8/65.6/98.4 ft)
Cable jacket: PVC
Jacket OD: 3.0 mm
Wavelength: 850 nm
Supported data rates: 10/1 Gbps
Jacket color: Aqua
Operating temperature: 0 to 70°C (32 to 158°F)

Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 10