Panasonic olověná baterie LC-R127R2PG 12V 7,2Ah F1

Verze s úzkým fastonem 4,7mm Plynotěsný olověný akumulátor Panasonic LC-R127R2PG s životností 6-9 let. Akumulátory Panasonic jsou hermeticky uzavřené, díky čemuž je lze provozovat v libovolné poloze a nevyžadují žádnou údržbu a vzhledem k jejich vysoké kvalitě zpracování mají vynikající vlastnost ... více
Objednací kód: 54351041
Kód výrobce: 00238
Výrobce: PANASONIC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 523 Kč
Cena s DPH: 633 Kč
Porovnání Oblíbené

Verze s úzkým fastonem 4,7mm

Plynotěsný olověný akumulátor Panasonic LC-R127R2PG s životností 6-9 let. Akumulátory Panasonic jsou hermeticky uzavřené, díky čemuž je lze provozovat v libovolné poloze a nevyžadují žádnou údržbu a vzhledem k jejich vysoké kvalitě zpracování mají vynikající vlastnosti i za nepříznivých podmínek a vynikají dlouhou životností, která je dvojnásobná oproti levnějším náhradám a není proto třeba baterie tak často měnit. Panasonic je japonská firma s dlouholetou praxí ve výrobě olověných akumulátorů a je jedna z největších lídrů v tomto oboru.

Použití:
Akumulátory Panasonic jsou použitelné v široké škále aplikací, k nimž patří hlavně nepřerušitelné zdroje napájení UPS, zdravotnické přístroje a telekomunikace, ale i startéry motorů, zabezpečovací elektronické systémy a další aplikace, kde je kladen důraz na vysokou spolehlivost.

Akumulátory Panasonic jsou ideální jako náhrady do všech záložních zdrojů UPS jako jsou APC, IBM, DELL, Cyber Power, TRUST, Eaton, GE a další.

Technické parametry:
Napětí: 12V
Kapacita: 7,2Ah
Životnost: 6-9 let
Připojení: faston 4,7mm
Rozměry: 151x65x94mm

Pokud si nevíte rady, která baterie je vhodná právě do Vaší UPS, tak ji můžete najít v konfigurátoru (záložka spotřební materiál) na stránkách AT Computers nebo se zeptejte přes HELPDESK, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rozměry VxŠxH (cm) 15 x 7 x 9
Záruka 2 roky